Obsah: Frigidní ženy

Roku 1997 se skupina dvaceti žen dala dohromady, aby se stala první pouze ženskou expedicí na světě, která chce dobýt severní pól. Sue a Victoria, matka s dcerou, byly mezi nimi. Sue, matka tří dětí, která právě překonala rakovinu prsu a zotavila se z mastektomie, a Victoria, čerstvá absolventka vysoké školy, se zdánlivě jasnou budoucností, trávenou v Londýně. Obě cítí, že život je k tomu, aby se žil, a přijímají tuto výzvu, aby něco dokázaly. Frigidní ženy nahlížejí do jejich života před expedicí, během ní i po ní. Vstupují do "mužského arktického světa" s osvěžujícím zemitým přístupem a na výšiny i propady své polární cesty se dívají zlehka a s humorem. Začtěte se do jejich dobrodružství při dobývání jednoho z nejnehostinnějších míst světa, v němž musely překonat fyzické i psychické obtíže. Jejich cesta byla inspirující a dokazuje, že s odhodlanou a pozitivní myslí můžete dosáhnout čehokoli.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Frigidní ženy