Obsah: Jak ulovit miliardáře

Miliardáře snad touží ulovit každý! Holky, policisté, novináři, politici, umělci, chlápci od náboženství i ženy v nejlepších letech - každý by si rád "uloupl". Ať žije česká smějící se bestie! Na židovského podnikatele Patrika Grossmana je ušita lidmi z Veřejnoprávní televize krásná mediální bouda. Atmosféra zhoustne natolik, že si do něho může každý kopnout, a tím demonstrovat svou morálnost. I jeho přítelkyně, televizní rosnička, cítí, že by mohl ohrozit její kariéru. Zdálo by se, že musí přijít nezastavitelný pád, když se v marihuanovém opojení dostaví spásný nápad. A díky němu - a kabalistickým schopnostem hlavního hrdiny, který čím dál častěji vstupuje do transcendentních prostorů, jež jsou pro každého slušného křesťana tabu - se začíná karta obracet. A okolí opět začne měnit rytmus dobových tanců. Podstatnější než příběh je poutavé odhalování hlubších tajemství života, kterým odmítáme naslouchat, a proto se tak často cítíme nešťastní. Jde o jakousi racionální analýzu transcendentna na pozadí strhující story.
Zdroj: Anotace z knihy Jak ulovit miliardáře
Dnes je 25.04.2024