Obsah: Kariérový koučink

Pro spokojenost člověka v práci jsou důležité 3 hlavní faktory:- znát svůj talent a své silné stránky, na kterých pak může člověk úspěšně budovat svou kariéru, - znát a rozumět své vlastní motivaci, - vědět, co je hlavní „motor“ jeho chování a jak jeho vlastní motivace ovlivňuje to, co dělá, vědět, za jakých podmínek – tj. v jakém prostředí a se kterými lidmi se mu nejlépe pracuje. Jsou-li splněny všechny tyto podmínky, pak práce člověku přináší uspokojení. Je ale zodpovědností každého jednotlivce, zda-li s těmito třemi faktory chce pracovat a bude-li si umět podle nich najít „práci svých snů“. Dělat v práci to, co mě baví nemusí být jen snem. Živit se tím, že budu dělat to, co mě baví, se může se proměnit v realitu, budeme-li na sobě cíleně pracovat.
Zdroj: Anotace z knihy Kariérový koučink
Dnes je 29.03.2024