Obsah: Manželství století - Ivana a Karel Gottovi

Kniha mapuje nejen vztah Karla Gotta s Ivanou Macháčkovou od jejich seznámení přes narození Charlotte Elly, utajenou svatbu, až po narození druhé dcery Nelly Sofie, ale také velmi autenticky připomíná Karlovy ženy před Ivanou. A jich bylo, ale jen některé byly osudové, a právě o nich se mnohé zajímavé dočtete. Dozvíte se recept věčného milovníka - jak vlastně uměl získat lásku tolika krásných i zajímavých žen? Jak je sváděl, doslova nahlédnete do jeho soukromí včetně ložnice. Proč je Karel ženami vyhledávaným bonvivánem? Jeho osudové ženy o tom totiž opravdu nemlčely. Podrobně se dočtete vše o Ivaně Macháčkové, kterou autor vlastně veřejnosti poprvé objevuje a odhaluje její poutavou duši. Jaký je její původ, jaká je vůbec jediná žena, které se podařilo získat idol ženských srdcí a doprovodit ho až před oltář. Dozvíme se, že Ivana žila a pracovala v Americe a dnes je velmi vzdělanou a inteligentní ženou. Žádná puťka, jak by si mohl někdo myslet. Nežárlil Karel, když před seznámením s ním dokonce žila s hollywoodskou megastar Michaelem Douglasem? Nechybí ani příběhy, jak Ivana zachránila Karlovi život, když ho postihla mozková příhoda, anebo jak oba přežili ničivou vlnu tsunami, která zasáhla svět 26. prosince 2004. Autorovi se přesvědčivou formou literatury faktu podařilo vzdát čtenářsky velmi přitažlivý hold největšímu českému zpěvákovi a velkému umělci života Karlu Gottovi a jeho obětavé i charismatické ženě Ivaně Gottové.
Zdroj: Anotace z knihy Manželství století - Ivana a Karel Gottovi
Dnes je 28.03.2024
Před 58 lety se narodil(a) Bauer Michal (1966)