Obsah: Matky to chtěj taky

Místy erotický román o vzpouře jedné ženy. Láska mateřská a erotická nemusejí být vždy oddělené city, ale mohou se i pořádně promíchat. . Čtyřicetiletá Matylda, hrdinka nového románu Ireny Obermannové, o tom ví své. Je matkou šestnáctileté Kateřiny, kterou vychovává sama, a i proto jejich vztah osciluje mezi naprostou opičí závislostí a vzájemnou nevraživostí. Kateřina se rozhodne pomoci urovnat situaci tím, že odjede na tříměsíční studijní výměnný pobyt do Norska. Místo ní k Matyldě přichází šestnáctiletý norsky student, Jemuž má být Matylda po tuto omezenou dobu" náhradní matkou". Vše se ale vyvine poněkud Jinak. Román Matky to chtěj taky je vášnivým otevřeným příběhem o mateřské lásce, svobodě a ženské sexualitě, o tom, že nejenom muži touží po mladých dívkách, ale že i v tomto směr se jim ženy vyrovnají.
Zdroj: Anotace z knihy Matky to chtěj taky
Dnes je 24.04.2024