Obsah: Hester aneb o čem ženy sní

Hester je zralá vdaná žena, žije se svým manželem Stevem a 3 dospělými studujícími dětmi Nicole, Billem a Alanem. Její muž stále pracuje jako úředník a nemá na ni čas. Jednoho dne odjede Hester do Itálie za svou sestrou. Potká zde Ricarda, je o polovinu mladší než ona. Stanou se milenci. Probudí se v ní touha po milování a otřese celým jejím dosavadním životem. Erotická touha, až posedlost je zde zobrazena s velkou otevřeností. Ricardo ji všude sleduje, i na dovolené s manželem a dcerou Nicole. Tajně se stýkají. Steve pak musí odjet do práce a Hester zůstává s Ricardem na dovolené sama. Ricardo má spoustu peněz a je rád, že Hester může dát vše, co si přeje. Pronajímá různé vily, jen aby mohli být chvíli spolu sami. Za nějaký časse Ricardo neukáže a Hester má strach, co se s ním stalo. Všude ho hledá, ale marně. Po neúspěšném pátrání spatří Hester jeho vůz, který teď patří Markovi, Ricardovému příteli. Marek vypráví Hester vše o Ricardovi, že už neměl peníze a musel odjet, prodal mu auto a Hester nechal samotnou kvůli penězům. Marek a Hester si spolu zašli na skleničku a nakonec skončili v posteli. Večer zkoušela volat Ricardovi domů, už dlouho telefon nikdo nebral, ale dnes ho vzal nějaký muž jménem Gary. Ten se stal také jejím milencem, který ji dokonce vydíral, že pokud nepřijde, všechno prozradí jejímu manželovi. Jednou se dokonce milovala i s ředitelem školy, kde chodili její děti. Další den se šla najíst do restaurace, tam uslyšela svého muže, jak si povídá s ženou, kterou neznala. Z rozhovoru zjistila, že ji Steve s tou ženou podvádí. Nevěděla, zda mu to má říct, a tak se jela rozmyslet do Itálie za svou sestrou. Tam ji ale znásilnili dva Italové. Nemohla se bránit, nakonec jim ale utekla a celá zubožená zavolala své sestře o pomoc. Po návratu domů řekla Stevovi, že ho viděla s tou ženou a odstěhovala se do jiného bytu. Stále myslela na Ricarda. Náhodou šla do restaurace na oběd poblíž jejího bytu a tam potkala Ricarda jako číšníka. Hned ho vzala k sobě do bytu. On nechtěl, protože neměl peníze a nechtěl se nechat obskakovat. Ale nakonec ho přesvědčila a on s ní zůstal v bytě. Mezitím se její nejstarší syn dal na drogy a dcera Nicole byla propuštěna ze školy. Byly Vánoce a všichni se sešli doma. Hester opustila svůj byt a na chvíli i Ricarda. Předstírala před dětmi, že se nic nestalo. Bill musel být převezen do nemocnice. Děti se dověděli o Ricardovi, smířili se s tím. Hester se k němu po Vánocích vrátila a občas navštívila i Steva s dětmi.
Vytvořil: Paja
Upravil: pan.Kchiu