Obsah: Nechci rajskou, chci lásku!

Příběhy mladé české autorky, plné svérázného humoru. Dana nemá štěstí na "vhodné" partnery - právě chodí s nespolehlivým a náladovým Jáchymem... Michal opustí svou rodinu a odjede k „egyptské princezně“… Karolínin přítel Tomáš jede navštívit svou bývalou milenku do Francie... Květa se navzdory velkému věkovému rozdílu kamarádí s Janou, jejich přátelství však podstoupí zkoušku v podobě pianisty Roba... Honza panuje všem hospodám v okolí a má problém navázat trvalejší vztah…Všichni hledají lásku a chtějí být milováni, zároveň se ale neustále potýkají se svou neschopností vztah realizovat. Proč hlavní roli hraje právě láska, vysvětluje sama autorka: „Přestože je to tak trochu obehrané téma, neznám okolo sebe nikoho, včetně mého psa, kdo by ji nepotřeboval. "
Zdroj: Anotace z knihy Nechci rajskou, chci lásku!
Dnes je 20.04.2024
Před 71 lety se narodil(a) Faulks Sebastian