Obsah: Nová velká kniha etikety

Kniha je univerzálním průvodcem různými společenskými událostmi. Seznamuje čtenáře se všemi formami společenského styku, se správným řešením společenských situací, s pravidly jednání jak doma, tak v cizině. Množstvíminformací a rad překonává všechny dosud vydané příručky společenského chování. Poskytuje praktické návody, jak se chovat ve společnosti, v kanceláři, na ulici i doma, jak správněstolovat, jak se oblékat, jak se chovat na recepci, na banketu, jak připravit návštěvu ústavního činitele, jak jednat sezahraničními partnery. Vychází ze soudobého pojetí etiketya protokolu. Je nezbytnou pomůckou pro školu, úřad, firmu i rodinu. Druhé, doplněné a rozšířené vydání reaguje na změny, jimižčeská společnost prochází. Je obohaceno o nové trendyv oblékání, o další typy společenských příležitostí, o rozšířený přehled forem stolování. Kniha má oproti prvnímu vydání dvojnásobný rozsah. Doplněné a rozšířené pasáže přivítají manažeři, vedoucí pracovníci úřadů a institucí, diplomaté, učitelé, studenti a rodiče.
Zdroj: Anotace z knihy Nová velká kniha etikety
Dnes je 16.04.2024