Obsah: Podfuk jako řemeslo - 100 lukrativních zaměstnání a jak je získat

V posledních několika letech začala vzkvétat vědecká disciplína "studií podfuku". Na toto téma a vzrůstající důležitost této problematiky v široké škále profesí vyšlo už mnoho kritických prací. Nyní na toto pole vstupuje autor bestsellerů a celoživotní provozovatel řemesla tohoto druhu Stanley Bing s vyčerpávajícím pohledem na mnoho atraktivních zaměstnání, která jsou dnes k dispozici těm, kteří to se svými podfuky myslí vážně a jsou připraveni zasvětit jim svůj pracovní život. Toto zábavné, užitečné, snesitelně filozofické a průkopnické dílko si bere pod drobnohled 100 podfukářských zaměstnání - peníze, které s sebou přináší, skutečné úkoly a činnosti (pokud je jich vůbec zapotřebí) a slavné a úspěšné příklady jednotlivých pracovních míst pro inspiraci nováčkům. Hlavním Bingovým přínosem je to, že nabízí, co ostatní zatím nenabídli - jasnou, výstižnou strategii, která pomůže uchazečům o zaměstnání na všech úrovních dosáhnout na onen mosazný kruh s plným vědomím toho, že možná vězí v nozdrách býka.
Zdroj: Anotace z knihy Podfuk jako řemeslo - 100 lukrativních zaměstnání a jak je získat
Dnes je 16.04.2024
Den 52. výročí úmrtí Kawabata Jasunari