Obsah: Černý pes

Poklidný středoanglický venkov, oblast plná vápencových skal, které příroda ohladila do nejroztodivnějších tvarů, jež probouzejí představivost místních lidí. Starousedlíků, jejichž rodiny tu žijí po celé generace. Vyprávějí si své legendy, chovají se podle zavedených pravidel a nemají rádi nikoho, kdo přichází odjinud. S tím se musí vyrovnat i Diane Fryová, konstábl policie oddělení, která na nové místo nastupuje nejen uprostřed žhavého léta, ale také na počátku vyšetřování smrti mladičké Laury Vernonové. Vernonová byla dcerou právě z takové zbohatlické rodiny, která se do vesnice Moorhay nad Edendalem přistěhovala, ale s místními lidmi se nesblížila. A tak není divu, že nikdo pořádně neví, co byla zač a kdo ji mohl natolik nenávidět, aby ji zavraždil. Ani starý Harry Dickinson, který její tělo objevil, policii příliš nepomůže. Naopak se zdá, jako by pátrání spíš bránil. A nejen on. Něco jako by zamlčovali i její rodiče. Ale copak může být něco důležitějšího než najít Lauřina vraha?
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 28.03.2024