Obsah: Vzdálený horizont

Mike Williams je bývalý důstojník australské armády a muž s dosud nezhojenou ranou z minulosti: Před dvanácti měsíci v Mozambiku, při náhodném setkání s krutými lovci slonoviny došlo k tragédii, při níž byla Mikeova dívka zabita a jeho svět se rozpadl na kusy. Mike ruší všechny své plány do budoucna. Zůstává však v Africe, kde získá zajímavou práci jako průvodce turistů. Když se však jednoho dne doslechne, že policejní kapitán Theron s ním potřebuje naléhavě mluvit, okamžitě ví, oč půjde. Jihoafrická policie je pytlákům konečně na stopě a potřebuje Mikeovu pomoc. Román "Vzdálený horizont" je poutavé dobrodružství na pozadí tajemné a nádherné africké krajiny. Se svou dramatickou zápletkou propletenou s osudy turistů osloví jak ty, kteří si rádi užívají dobrodružné cestování, tak všechny ty, kteří mají rádi napínavé akce.
Zdroj: Anotace z knihy Vzdálený horizont
Dnes je 28.03.2024