Obsah: Úspěšná

Co svět světem stojí, pravidla ve světě obchodu vždy určovali muži. Vynikající manažerku Amy Henryovou to ale neodradilo - naopak si dokázala mužská pravidla přizpůsobit tak, aby pracovala pro ni. O své postřehy, zkušenosti a nejlepší tipy se teď Amy chce rozdělit s dalšími ženami, aby pomohla k úspěchu i jim. Důvtip, odhodlání, skvělé nápady, profesionální přístup i šarm - Amy Henryová má vše, co je dnes ke skvělé kariéře potřeba. Podrobně a bez obalu popisuje všechny taktiky a strategie, které během deseti let práce na špičkových pozicích pochytila. Její kniha je žhavě aktuální, neuvěřitelně upřímná a nabitá názory expertů i reálnými příklady z vlastní praxe. Je to nejlepší a nejotevřenější průvodce, jakého si dnes mladá žena na cestě k úspěchu může přát. Dozvíte se, co musíte změnit, když chcete být úspěšná v práci:» Nikdy nebrečte v kanceláři - užívejte emocí ke svému prospěchu » Udělejte si konexe - spojte se s těmi správnými lidmi» Uvědomte si svou cenu - vybojujte si odměnu, jakou si zasloužíte » Dejte o sobě vědět - když se chytře nepochlubíte, nevšimnou si vás » Mluvte sebevědomě - věřit si neznamená být arogantní» Buďte vtipná a šarmantní - vaše osobnost je vaše největší výhoda » Dejte si pozor na lásku - vztahy na pracovišti končí všelijak» Nežádejte pořád o svolení - naučte se zdravě riskovatKniha plná reálných příkladů, praktických rad a chytrých tipů, jak se vypracovat a udělat kariéru i v tomto mužském světě. A Amy Henryová je pro tuto cestu ideálním vzorem.
Zdroj: Anotace z knihy Úspěšná
Dnes je 19.04.2024