Obsah: Akta Spellmanová

Soukromá vyšetřovatelka Isabela Spellmanová se v osmadvaceti vyhrabala z pubertálních excesů a připadá jí, že by se konečně mohla začít chovat jako dospělá. Ovšem to by nesměla čtyřiadvacet hodin denně trávit jako zaměstnankyně své poněkud netradiční rodiny. Všichni Spellmanovi (včetně vyžilého strýčka a mladší sestřičky) jsou totiž soukromí detektivové každým coulem a jeden druhému nedají nic zadarmo. Mají ve zvyku ostatní rodinné příslušníky sledovat a jejich známosti důkladně prošetřovat. Když ale obvyklý postup aplikují v případě Isabelina nového přítele, sympatického a pohledného zubaře, její trpělivost je u konce. Vezme poslední zakázku a pak rodinnou firmu definitivně opustí…Lisa Lutzová v Aktech Spellmanová s vtipem a nadsázkou vypráví o rodičích, kteří to s vámi vždycky myslí dobře, nesnesitelných sourozencích, beznadějně komplikovaných vztazích a o tom, že v noci se lépe sleduje auto s rozbitým zadním světlem.
Zdroj: Anotace z knihy Akta Spellmanová
Dnes je 28.03.2024