Obsah: Až po uši

Krásný manžel a přepychový dům nestačí... Alice ví, že by měla být šťastná. Koneckonců má krásného manžela, překrásný dům a k tomu členství v těch nejexkluzivnějších klubech Londýna. A co na tom, že ji stále víc bolí pověsti, že její manžel nenechá na pokoji žádnou sukni? Co na tom, že musí zapomenout na své sny o tom domku v Cotswoldsu, o tichém životě na venkově plném dětí a zvířat? Většina lidí má přece pocit, že její současný život je jako splněný sen. Když Joea přeloží do New Yorku, Alice doufá, že by to mohl být nový začátek. Najdou si kouzelný starý dům v Connecticutu a zdá se, že žijí zase šťastně a zamilovaně. Jenomže pak začne manžel chodit domů už zase pozdě. Má Alice zůstat a bojovat? Nebo nastal čas zavřít dveře a hrdě odkráčet? Hrdinky knih Jane Green stárnou spolu s autorkou. Od prvních hledání prince na bílém koni, přes velké lásky, ke sňatkům a prvním dětem, jak jsme viděli v jejích předchozích titulech. Alice, hlavní postava tohoto příběhu, se v šestatřiceti letech náhle probouzí ze snu o šťastném manželství. Zjišťuje, že zůstala sama, bez záletného manžela, bez dětí. Aspoň už dokázala získat svůj vysněný dům. A smířit se zase s nejlepší kamarádkou. Náhle si uvědomila, kým doopravdy je a co od života skutečně chce. A poznala, že už to ke štěstí stačí. Happyend? Ten je na obzoru také, ale život přece není pohádka, jak už dobře ví i Alice.
Zdroj: Anotace z knihy Až po uši
Dnes je 29.03.2024