Obsah: Bratr a sestra

Většina lidí ví, odkud pochází, kam patří. David a Natálie nikoli. Vyrostli společně jako sourozenci, jsou silně závislí jeden na druhém. Každého ovšem porodila jiná matka. Na prahu čtyřicítky v nich zvítězí touha poznat své biologické matky. Není to jednoduchá cesta ani pro Davida a Natálii, není to ovšem snadné ani pro jejich partnery a okolí. Nutkání zjistit, odkud přišli, výrazně ovlivní i ženy, které jim daly život a ten svůj si mezitím uspořádaly po svém, dokonce porodily další děti. Joanna Trollopová téma prozkoumává kreativně, a velice lidsky s imaginací sobě vlastní opět využívá svou znalost magie života. V bohatém vyprávění, plném energie i půvabu, odhaluje neobvyklé výzvy, které zasahují samu podstatu obyčejných životů.
Zdroj: Anotace z knihy Bratr a sestra
Dnes je 29.03.2024