Obsah: Cestou ke štěstí

Martina ví, že ji Sir Hugh Faversham obdivuje, ale sama si svými city není jistá. Cítí však, že se k němu kdykoli může obrátiti o pomoc. A tak když ji přítelkyně Harriet prosí, aby jí pomohla vykroutit se z nechtěné svatby, předloží Hughovi svůj plán. Uspořádají svatební obřad, ale na poslední chvíli na Martino místo nastoupí Harrieta. Všichni budou zmateni a oni uprchnou na Hughově jachtě a počkají, až se věci usadí. Hughovi sice hrůzou stávají vlasy na hlavě ale nedokáže Martině nic odmítnout. Vše jde podle plánu a nakonec se k nim na jachtě ještě připojí Hughův mladý přítel, jenž je Herrietou značně přitahován. Martina, když pozná Hugha blíže, si je nyní svou láskou jista, a vše je zdánlivě na dobré cestě, než na ně dopadne stín jejich hloupého počínání - Hugh je vázán manželstvím s Herriet a zdá se, že se budou muset navždy rozejít. Je však možné ještě vše napravit?
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024