Obsah: Chci to

Nevybereš si, do koho se zamiluješ, Prostě se to stane, jako když se ze skály uvolní kámen nebo když se nabourá auto. To na vlastní kůži poznávají tři velcí přátelé Jon, Dino o Ben. Mají jedno společné: jsou mladí, je jim sedmnáct, chodí do jedné třídy o otáčejí se po děvčatech. V tiché ulici poblíž školy pod větvemi rododendronů o cypřišů mají spoustu příležitostí poznávat všechny krásy o taje nejen sexuálního života. Sem přichází první polibek o tady poprvé vidí dívčí klín. Je tu spousto vhodných úkrytů, kde už jejich otcové o matky kouřili, popíjeli, líbali se. Tak tedy Jon, Dino o Ben. Poznejte jejich osudy. Nepodezírejte je z lehkomyslnosti. Brzy krutě poznají, že k rozkoši patří i odpovědnost, k touze upřímnost a k sexu láska. Jinak se dostane člověk do velkých problémů.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024