Obsah: Cizí muž v mém náručí

Lara Hawksworthová, krásná mladá vdova, má za sebou několik let nevydařeného manželství. Trpně snášela manželovo sobectví, nevěru i společenské výstřelky, ale pak se nevrátil z dlouhé obchodní plavby. Svým způsobem se jí ulevilo, ale... Jednoho dne dorazí zpráva, že její manžel není mrtev. Lařina nově nabytá duševní rovnováha se bortí jako domeček z karet. Překvapením však ještě není konec - do Indie odjel sobecký násilník a vrátil se pozorný milenec a dvorný muž, který pozvolna dobývá její duši i tělo a získává její lásku. Lara však neustále přemítá: Je to on, není to on? Stejnou otázku si kladou i přátelé a všichni, kdo ho před odjezdem znali. Obrovské zklamání přivodil jeho návrat zejména příbuzným, které připravil o titul a bohatství. Pouze matka může u soudu potvrdit synovu totožnost, ta je však na cestách...
Zdroj: Anotace z knihy Cizí muž v mém náručí
Dnes je 24.04.2024