Obsah: Dítě do kufru

„Když se naši rozvedli, nevěděli, co se mnou... Naše rodina vždycky bydlela v Morušovém domku. Máma, táta a já - a Ředkvička, to je můj plyšový králík. Ale máma teď žije s paviánem Billem a jeho třemi dětmi. Táta zase žije s hipísačkou Carrií a jejími dvojčaty. A kde žiju já? Jeden týden u mámy a jeden týden u táty, ale domov nemám nikde. Snad jedině v kufru, kam se mi vejdou všechny mé věci a který s sebou tahám sem a tam. Je to snadné jako ABC, aspoň tak mi to všichni říkají. Ale já bych se nejradši ze všeho chtěla vrátit do našeho starého domova - do Morušového domku... “ Seznamte se s desetiletou Andy a přečtěte si, jak se jí žije po rozvodu rodičů v této realistické knížce, která leckde vyvolá smích, ale pohne Vás i k slzám.
Upravil: janajau, Mady
Zdroj: Anotace z knihy Dítě do kufru