Obsah: Dívky od filmu

Když my řekneme, že jste in, tak jste in… Když řekneme, že nejste in, tak prostě nejste… A jen tak mezi námi, ať už bydlíte kdekoliv, není to… dobrá adresa. Anna Percyová přijela do L. A. , aby se naučila užívat života. Rychle se zamiluje do studenta Bena Birnbauma, jenomže on ji vzápětí zklame. V knize Dívky od filmu se Ben ze všech sil snaží získat Annu zpátky. A ona dělá všechno možné, aby na něj zapomněla; dokonce se svou bývalou sokyní Sam Sharpeovou odjede na víkend do věhlasných Veroničiných lázní točit film. Anna se chce řídit rozumem, přesto se pomalu se začíná řídit srdcem. Otázka je: když Benovi odpustí, skončí všechno hoollywoodským happy-endem, nebo se z Hollywoodu opět stane noční můra?
Zdroj: Anotace z knihy Dívky od filmu
Dnes je 29.03.2024