Obsah: Dobrý v posteli

Hlavní hrdinku tohoto půvabného, humorného, pikantního příběhu rozhodně nepřehlédnete - je chytrá, skvělá, okouzlující, a jmenuje se Cannie Shapirová. Pracuje jako novinářka a je skutečnou vycházející hvězdou philadelphské žurnalistiky. Tvrdě pracuje, ale dokáže i celé noci prohýřit na večírcích, a své ironické glosy adresuje stejně často sobě samé jako svým bližním. Jenže s Cannieinými osmadvacátými narozeninami se něco zlomí: s rodiči se dějí neuvěřitelné věci, a aby toho nebylo ještě dost, její ex-přítel se rozhodne zveřejnit podrobnosti z jejich vzájemného soužití v celostátním ženském magazínu. Cannie je na dně, nikoli však na kolenou. Se svou příslovečnou vervou krok za krokem postupuje zpátky na výsluní slávy a úspěchu. Pomáhají jí v tom nejen přátelé, ale i kamarád nejoddanější: její pes Nifkin. Cannie dělá co může, a čtenářům nezbývá než se smát skrze slzy nad jejími nezdary a plakat smíchy při jejích ztřeštěných eskapádách. Množství postav a postaviček, ožívajících v tomto žertovném, dojemném i erotickém příběhu, jako by sem bylo přesazeno rovnou ze života. Dobrá v posteli je knížka o lásce a o milování, o tom, jak těžké, vzrušující a zábavné současně může být hledání nevyšlapané životní cesty.
Zdroj: Anotace z knihy Dobrý v posteli
Dnes je 25.04.2024