Obsah: Dům na Tara Road

Ria Lynchová a Marilyn Vineová se neznají a každá má úplně jiný styl života. Ria bydlí v Dublinu a stará se o rodinu, kdežto Marilyn žije v univerzitním městečku v Connecticutu a dělá kariéru. Když je svede dohromady náhodný telefonní hovor, rozhodnou se, že si na léto vymění dům. Ria odjede do Ameriky s nadějí, že tam sebere sílu vyřešit krizi svého manželství, Marylin se chce v Irsku o samotě vyrovnat s bolestnou ztrátou, která ji krátce předtím postihla. Jak se ukáže, v průběhu léta obě ženy zjistí, že si nevypůjčily jenom dům, ale i kousek života té druhé. Poznají nový svět, dozvědí se mnoho nového o sobě samých a vydají se na cestu, která je dovede k novému štěstí. Kniha Maeve Binchyové nám připomíná, že se život každého z nás může zcela změnit během jediné vteřiny a člověk nikdy nesmí ztrácet odvahu a vzdát se.
Zdroj: Anotace z knihy Dům na Tara Road
Dnes je 20.04.2024