Obsah: Gabriela a orel

I v české kotlině žily a žijí krásné ženy toužící po opravdové lásce, erotických prožitcích a nádherných závratích sexu. Hlavní hrdinka milostného románu je mladá, temperamentní lékařka, která se velmi brzo provdá za ambiciózního generála. Ten odjíždí na tři roky na válečnou školu. V dlouhé citové prázdnotě se doktorka Gabriela Zolánová seznámí s mladým poručíkem a prožije s ním překrásný rok milování, mimo jiné i v kouzelné přírodě Šumavy. Krásná žena je však vždy středem pozornosti mnoha mužů. O Gabrielu usiluje primář, vyhlášený playboy a intrikán fakultní nemocnice, odhodlaný zmocnit se jí za každou cenu. Když se pak Gabriele narodí dvojčata, není do poslední chvíle jasné, kdo z těchto mužů je jejich otcem a hlavně - koho z nich Gabriela nade všechno miluje.
Zdroj: Anotace z knihy Gabriela a orel
Dnes je 28.03.2024