Obsah: Dobytí ostrova Saaremaa

Napsal: Marek Toman, Jan Ungrád
Před staletími žily děti, jako jste Vy. Možná se z nich stali rytíři, možná půvabné venkovanky, které rytířům popletly hlavu. Čtěte dobrodružný příběh o chlapci Fabiánovi, z kterého vyrostl rytíř vládnoucí mečem. Budeme ho sledovat při jeho putování z českého hradu Hruškova přes polský Malbork až na estonský ostrov Saaremaa, kde najde odpovědi na své otázky, životní lásku a přátele. Vydejte se s rytířem Fabiánem z Hruškova na putování, při kterém poznáte svět i sebe. Bohatě ilustrovaná kniha pro děti i jejich rodiče s anglickým překladem. Příběh odhodlání, lásky, přátelství a nenávisti vzniklý na základě historických skutečností i místních legend dotvářejí ilustrace inspirované středověkými kodexy.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Dobytí ostrova Saaremaa