Obsah: Dobrodružné příběhy rodinky trolů - 366 pohádek na dobrou noc

Hluboký trolí les je místo, kde žijí víly, čarodějové a čarodějnice, draci a spousta rozličných trolů, hodných i zlých. Uprostřed lesa v útulné chaloupce bydlí rodinka lesních trolů. Dočtete se o tatínkovi a mamince Trolbolových a jejich trolících Pukovi, Rice, Hrkovi, Lile a malém Šimovi. Trolíci prožívají mnohá napínavá dobrodružství, a co je hlavní - rodinka drží pěkně pohromadě. Najdete tu příběh o zázračných prstech tetičky Grundy, o zlých trolech práskalech, o trpaslíkovi Karfunklovi, o třešňových hoších, divokých vrbových kočkách či o hledání trolího zlata... Fantazie nemá hranic a každý večer Vás čeká příběh na dobrou noc.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Dobrodružné příběhy rodinky trolů - 366 pohádek na dobrou noc
Dnes je 19.04.2024
Před 92 lety se narodil(a) Med Jaroslav