Obsah: Hedvika

Patnáctiletá Hedvika neprožívá právě to nejlepší období svého života. Po rozvodu rodičů se s maminkou musejí hodně uskromňovat a ani přechod ze základní školy na gymnázium neprobíhá přesně podle jejích představ. Kvůli přemíře učení se dokonce musí vzdát svého největšího koníčka – koní, což nese mimořádně těžce, mnohem víc než zradu své nejlepší a vlastně jediné kamarádky Kamily. Její život úplně změní až setkání s trochu tajemným, ale tím zajímavějším Olinem. Samozřejmě se do charizmatického mladíka okamžitě zamiluje, on však její lásku bohužel neopětuje a trvá dlouho, než jí prozradí svoje pečlivě skrývané tajemství. Teprve pak Heda pochopí…Další román z volného cyklu skutečných příběhů ze života je určen především mladým čtenářkám, ale nejenom jim.
Zdroj: Anotace z knihy Hedvika
Dnes je 20.04.2024