Obsah: Holka s rytmem v těle

Miranda, dívka z malého texaského města, odchází po maturitě studovat daleko od domova. V rodném městě nechá svou středoškolskou lásku Dennyho a rodiče, kteří věřili, že se po studiích vrátí a bude vést stejně skromný a nudný život jako oni. Miranda má však jiné plány…Poznává spoustu nových lidí, kteří se jí občas sice nezamlouvají, ale z řady z nich se stanou její noví a spolehliví přátelé. Trochu z nudy se Miranda začne učit hrát na bicí a zanedlouho už zaskakuje v chlapecké rockové skupině Sin-Fony za nemocného bubeníka. Ve skupině hraje a zpívá Adam; dokonce se zdá, že se mu líbí i Miranda. Počínající láska však rychle skončí, protože Adam začne Mirandu ignorovat – a ta se ze zoufalství, aby na sebe opět upoutala pozornost, začne oblékat co nejsvůdněji, nechá si vymyslet módní účes a nosí střevíčky na podpatku, ovšem marně. Z trucu Miranda ze skupiny odejde, založí vlastní dívčí skupinu a přihlásí se na festival, kde má vystupovat i Adam s kamarády. Obě skupiny mají u posluchačů obrovský úspěch, nedorozumění mezi oběma mladými lidmi se vysvětlí. Miranda už vůbec nepochybuje, že udělala dobře, když se nebála odejít za štěstím daleko od domova.
Zdroj: Anotace z knihy Holka s rytmem v těle
Dnes je 28.03.2024
Před 58 lety se narodil(a) Bauer Michal (1966)