Obsah: Hra na lásku

Žádný rozumný muž se do ženitby nežene. Na druhou stranu každý šlechtic dobře ví, že jednoho dne bude muset dostát svým povinnostem. A tak se čtyři nejžádanější gentlemani z Londýna rozhodli uzavřít sázku – vítězem se stane ten, kdo vstoupí do manželství jako poslední. Gideon Pearsall se domnívá, že jeho vyhlídky jsou z celé čtveřice nejlepší. Jeho zkušenou náručí už prošel bezpočet žen, aniž ho některá z nich dostala do chomoutu. Stejný osud naplánoval i pro lady Chesterovou, nejskandálnější krásku z londýnských salonů. I s ní hodlá Gideon prožít žhavý románek, který skončí rozchodem na úrovni, nikoli svatbou. Oslnivě krásná Judith se nebrání žádnému dobrodružství – ovšem vždy se musí hrát podle jejích pravidel. A protože jedním z jejích pravidel je vyhnout se vdavkám za každou cenu, mohli by s Gideonem vytvořit ideální pár. Vášnivé polibky a spalující doteky měly být vše, co si navzájem dají. Brzy se ale mezi ně začne vkrádat neodbytná otázka: je možné naslouchat hlasu srdce, když láska má být pouze hrou?
Zdroj: Anotace z knihy Hra na lásku
Dnes je 28.03.2024