Obsah: Hříšná touha

V novém románu Lenky Lanczové nechybí nic, co patří k životu současných studentů - problémy se školou, starosti s maturitou, muzika, přítelství, malé i větší zrady, touhy, pády, úlety a samozřejmě a především láska. Tu velkou, opravdovou, prožívá Daniel, hlavní hrdina nové knihy, spolu se Sárou. Čtyři roky chodily na společné gymnázium, každý však do jiné třídy, a čtyři roky se míjeli. Dan má spoustu kamarádů, kamarádek, zájmů a zálib - a především hudbu, pro kterou žije, a kromě toho, že si ho dívka jeho snů nevšímá, mu dohromady nic nechybí. Na konci čtvrtého ročníku se však přihodí něco, v co už ani nedoufal. Sára, trochu povýšená a introvertní, naproti tomu žádná přátelství nevyhledává, už proto, že je "zadaná", a jediné, po čem opravdu touží, je dostat se na vysokou školu, aby tak mohla změnit svůj život. Možnost změny však přichází ještě dřív…Jenže ono to není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Hříšná touha je příběhem velké lásky a nikdy nekončící touhy milovat a být milován.
Zdroj: Anotace z knihy Hříšná touha
Dnes je 28.03.2024