Obsah: Hříšné myšlenky

Když skotská kráska Catriona Kincaidová projde branou mužské věznice, má v hlavě jasný plán: osloví urozeného trestance jménem Simon Wescott a předloží mu nabídku, která se nedá odmítnout. Výměnou za to, že se s ní Simon formálně ožení a bezpečně ji dopraví do Skotska, mu dá polovinu svého věna, aby mohl splatit dluhy, které ho dostaly až do vězení. Simonovi se sice ani v nejmenším nechce vyměnit vězeňské okovy za manželské, ale peníze ho lákají. Ještě mnohem víc ho ovšem přitahuje Catriona samotná. Když ji spatřil poprvé, byla to vyjukaná slečinka, tak odlišná od svůdnice, která nyní vstoupila do jeho cely! Catrioně se ovšem záhy začne detailně promyšlený plán poněkud vymykat z rukou. Ačkoli je Simon nahony vzdálen hrdinovi z jejích dívčích snů, nedokáže tomu zhýralci odolat... Nesourodá dvojice se vydává na skotskou Vysočinu, kde je čeká celá řada nástrah... a možná i odměna, o jaké se jim ani nesnilo.
Zdroj: Anotace z knihy Hříšné myšlenky
Dnes je 28.03.2024