Obsah: Kdysi dávno

"Druhačka" Kristýna žije v rozvrácené rodině, ale dodejme, že je rozvrácena velice kultivovaně. Maminka má už dlouho nového přítele a úplně nová dvojčátka, tatínek žije s mladičkou přítelkyní, a světe div se, všichni spolu mluví, tolerují se, žádný bol tu nevidět.
Dny plynuly všedně a takřka s nudou, nebýt...
Kristýna má ještě druhý, snový svět. Kdykoliv na obloze vzplanou hvězdy a přemůže ji spánek, obklopují ji záhadné stíny a postavy, je oběma nohama ve fantastickém světě a v něm prožívá udivující dobrodružství. Na širých planinách, v hustých lesích a mlčenlivých městech spolu zápasí mocní vládci, skřeti, démoni, draci a jiné zrůdy a v sázce je velká věc - dostane se mocný Krystal, zvaný Nethe-rask do bezpečí? Zachrání se snový svět - nebo zlo nakonec pronikne i do světa lidského?
Trochu pohádky, trochu fantazie. A trochu dobrodružného, napínavého čtení pro mladé čtenáře.
Upravil: Kaylee
Zdroj: www.daemon.cz