Obsah: Kdyby mě můj otec miloval

Hluboce dojemný příběh o chápání minulosti a cestě k odpuštění. Sadiin život plyne klidně a zdánlivě dokonale. Je vzornou matkou, dobrou přítelkyní a v pohodě přežila manželství, z něhož nakonec dobrovolně odešla. Dospěla k přesvědčení, že má všechno, co si přeje nebo zaslouží. Poklidný život však dostane závažnou trhlinu, když Sadiin otec, vitální muž, onemocní a ona zjistí, že se ani s umírajícím otcem nedokáže smířit. Začne se ohlížet do minulosti a zabývá se hledáním pravdy o otci tak dlouho, že až velmi pozdě zjišťuje, že se hroutí její vztah s vlastním synem. Znovu v sobě mobilizuje síly a pokouší se o záchranu rodinného života. Náhle se v běhu dní zjevuje jedna z pomíjivých žen z otcovy minulosti a rozpoutává řadu událostí, které Sadie není schopná zvládnout.
Zdroj: Anotace z knihy Kdyby mě můj otec miloval
Dnes je 28.03.2024