Obsah: Kdo mi pomůže?

Nový román Kdo mi pmůže je důstojným pokračovatelem autorčiných úspěchů. Příběh se odehrává v současnosti a je uveden záhadným zmizením bohatého a úspěšného manžela krásné newyorské herečky, pro které zdánlivě neexistuje žádná příčina. Leigh Kendallová se těší ze své hvězdné herecké kariéry na Broadwayi a z manželství s Loganem Manningem, potomkem staré newyorské rodiny. Její manžel objeví na venkově starou chatu a rozhodne se na jejím místě postavit vysněný dům a chce překvapit Leigh prvním pohledem na jejich pozemek v horách. A tak se v neděli ráno po nočním představení Leigh vydává za manželem na sever. Vstříc oslepující sněhové vánici. Zabloudí a sjede ze silnice. Když se vážně zraněná probudí v místní nemocnici, okamžitě se shání po manželovi. Policie ji informuje, že záhadně zmizel, a Leigh, ačkoli je na první pohled silně rozrušená, se stane hlavní podezřelou. Nechce se však vzdát a začne po svém manželovi usilovně, zoufale pátrat. Přitom se stále hlouběji zaplétá se do hrozivé sítě tajemství a podvodů, a také nebezpečí. Čím více se o svém manželovi a jeho obchodních záležitostech dozvídá, tím jasněji si uvědomuje, jak málo jej znala, a tím větší strach a obavy se jí zmocňují. Teď, bez pomoci ale sveřepě, míří hlouběji a hlouběji na neznámá území, kde není možné rozeznat přátele od nepřátel a kde se pravda stává tou nejděsivější zbraní, aby rozpředla nitky svého osudu. Čtenáři se tak dostává dalšího vzrušujícího příběhu plného napětí a zvratů, nezapomenutelných charakterů a mocných spodních proudů chtivosti, ctižádosti a touhy.
Zdroj: Anotace z knihy Kdo mi pomůže?
Dnes je 29.03.2024
Před 52 lety se narodil(a) Cline Ernest