Obsah: Kolotoč snů

Dát minulosti sbohem…Petra Flintová a Arlo Savidge byli do sebe v pubertě zamilovaní, ale nikdy si to neřekli. Teď, o mnoho let později, je Petra zlatnicí a ve dne vyrábí nádherné šperky ze vzácných kovů a třpytivých drahokamů. V noci si však nedokáže pořádně odpočinout; je totiž náměsíčná. Arlo žije v Severním Yorkshireu a vyučuje na soukromé chlapecké škole. Stejně jako Petra si v sobě nese tajemství, kvůli kterému nemůže spát. Jednoho deštivého dne, v malé cukrárně, se Arlo a Petra opět setkají. Využijí druhou šanci? Opravdu stará láska nerezaví? Jenže aby se mohli milovat, musejí se konečně rozloučit s minulostí - s minulostí, na kterou si Petra nedokáže vzpomenout, s minulostí, na kterou chce Arlo zapomenout.
Zdroj: Anotace z knihy Kolotoč snů
Dnes je 23.04.2024