Obsah: Vražedný instinkt

Bitevní pole obchodního světa se svými veliteli, vítězi i padlými… Mistr moderního thrilleru vás zve do nelítostné války obchodních společností… Jason Steadman je třicetiletý obchodní zástupce velké elektronické společnosti, ale postrádá onen "vražedný instinkt", nezbytně nutný k postupu po firemním žebříčku. To všechno se však změní, když se seznámí s Kurtem Semkem, bývalým velitelem Zvláštních jednotek, a sežene mu místo v bezpečnostním oddělení. Od té chvíle začne jeho kariéra strmě stoupat. Nějakou dobu trvá, než si Jason uvědomí, že nejde o žádnou hru náhody, nýbrž o účinnou pomoc nového přítele, který mu - poměrně originálně - dláždí cestu. Strhující příběh o vražedných ambicích, intrikách a ceně úspěchu vám nedovolí vydechnout a mnohé jistě přivede k zneklidňujícímu zamyšlení: Jak daleko bych byl ochoten zajít já sám? Co všechno bych dokázal obětovat? Joseph Finder je pokračovatelem tzv. profesního románu, který na světlo světa uvedl slavný Arthur Hailey.
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 18.04.2024