Obsah: Lásky a nelásky

Devátá kniha Sandry Lanczové, pojmenovaná Lásky a nelásky, vypráví o dvojici dívek, Nataše a Julii, které společněnastoupily na vysokou školu a sdílí jeden malý pokojíček na koleji, přestože mezi sebou nemají zrovna nejidyličtějšívztah. Tichá a poněkud uťápnutá Julie nerozumí chování své bohémské kamarádky, která jí připadá poněkud do větru; a notně rozverná Nataša zase nechápe plachost své spolubydlící. Přesto se však během několika dní dostanou obě do prakticky těch samých situací – a každá je vyřeší po svém. Obě totiž hledají lásku a jejich životy se jakoby v paralele opakují, aniž by se jedna dokázala poučit chybami té druhé, protože ty vztahy, které prožívají, v podstatě příliš láskyplnénejsou.
Zdroj: Anotace z knihy Lásky a nelásky
Dnes je 20.04.2024