Obsah: Letní něžnosti

Gymnazistka Simona je opakem své samotářské sestry Kamily. Zatímco ta se utápí v depresích způsobených nepřijetím na žádnou z vysněných vysokých škol, mladší a extrovertní Simona si užívá léta plnými doušky. Ráda tancuje, chodí do společnosti, ráda se baví, má kolem sebe kamarádkyi spoustu kluků. Vůbec nevadí, že prázdniny kromě pár dní strávených na rockovém festivalu tráví pracovně – brigádničí celé léto. A není to léto ledajaké – pro Simonu zlomové, nabité událostmi, zážitky a především láskou, pro Kamilu pak přímo osudové. Ačkoli jsou sestry povahově rozdílné, jedno mají společné – chtějí milovat a být milovány, přestože jejich představy o lásce se různí. Nový román vypráví o hledání a nalezení, vzletech i pádech, touhách a snech, poznání i zasvěcení, a také o tom, že láska umí být něžná i krutá zároveň.
Zdroj: Anotace z knihy Letní něžnosti
Dnes je 18.04.2024