Obsah: Líza Bublina

Proč pořád nemluvíš, Lízo? zeptal se Rory. "Děláš, jako kdybys měla pusu zavřenou na zip. Ty jsi uražená? ""Líza Bublina, " zahihňal se Jack. "Kdyby něco řekla, tak praskne. "Líza odmítá mluvit. Nechce mluvit ani se svými novými nevlastními bratry Rorym a Jackem, ani s jejich tátou Samem, a dokonce ani se svou mámou. Je naprosto znechucená tím, že teď patří do téhle nové rodiny, a nikdo a nic ji nemůže přimět k tomu, aby začala mluvit. Neobměkčí ji fotbal, pizza ani nový pokoj. Všechno se změní až ve chvíli, kdy se seznámí s novým členem téhle rodiny, který je ještě umíněnější než ona - a má s tím daleko větší zkušenost! Úsměvný příběh pro mladší čtenářky od známé a oblíbené autorky dětských bestsellerů.
Zdroj: Anotace z knihy Líza Bublina
Dnes je 28.03.2024