Obsah: Mediátor 5 - V pasti

Pátá kniha série Mediátor.

Od oné prázdninové chvíle, kdy se Susannah v knize Temná je noc ocitla v podivné čekárně mezi dvěma světy, ji ve spaní pronásledují příšerné vzpomínky. Ta nekonečná chodba je plná dveří a kolem kotníků se jí válí chuchvalce zlověstné mlhy, která se ji chystá pohltit. A jako by to nestačilo, noční můra se zčistajasna zhmotní za bílého dne, když se ten, kdo všechno spískal, zjeví začátkem školního roku v jejich třídě s potměšilým úsměvem na rtech. Co má ten neskutečně přitažlivý zloduch zase za lubem? Chce se snad konečně stát lepším člověkem, nebo jen touží po společnosti kolegyně mediátorky, s níž by při romantických večeřích probíral techniky, jak zlobivého ducha neprodleně odeslat tam, kde měl už dávno být? A jak k tomu přijde její dobře utajený spolubydlící, kterého Paul minule málem připravil - jak to vlastně říct, když je Jesse nějakých sto padesát let po smrti - o život... ?
Kdo s koho v téhle pasti? Zdá se, že vyčerpávající duchařská praxe Susannah Simonové nezůstane ani v novém školním roce chudá na zapeklité zvraty. Jenomže co si počít, když po pekle ve škole následuje ještě to domácí: soužití s Jessem, který se pravidelně zjevuje u ní v pokoji. Dívka je do něj sice zamilovaná až po uši, ale sotva ho může předvést rodičům a prohlásit - heleďte, tak tohle je můj kluk, ale nejspíš ho neuvidíte, protože je už pár pátků po něm. A protože mrtvý Jesse bývá občas i pořádně chladný a odtažitý, nic nenasvědčuje tomu, že by miloval Susannah tak, jako ona miluje jeho...
Zdroj: Anotace z knihy Mediátor 5 - V pasti
Dnes je 18.04.2024