Obsah: Miluju Capri

Román pro ženy nejen o lásce, ale i o vztazích mezi matkou a dcerou a hojivém účinku středomořského ostrova, zvláště pak jeho mužské populace, na pošramocené sebevědomí třicetileté Angličanky. Hrdinka, třicetiletá tlumočnice, se po rozpadu svého posledního vztahu stáhla do sebe a tvrdě odmítala rady své atraktivní matky a její pokusy najít pro ni nového muže. Proti své vůli však přijala matčinu prosbu o doprovod na delší výlet na Capri, kde starší žena zdědila po dědečkovi část obchodu s módním zbožím. Krása italského ostrova, galantní chování mužů, pohodová prázdninová atmosféra se mladé ženě zadře pod kůži a ona se postupně mění, nachází lepší a přirozenější vztah k matce a dozvídá se od ní o minulosti, která vrhá na její život docela jiné světlo. Hrdinka se také přestane pod dojmem dávného milostného příběhu bát lásky a plně prožije intenzívní milostné dobrodružství, které sice nemá naději na naplnění, ale vrátí ji do plnohodnotného života a nechává ji alespoň naději do budoucnosti.
Zdroj: Anotace z knihy Miluji Capri
Dnes je 19.04.2024