Obsah: Komando duchů

Nová válka o Falklandy ve vizi slavného spisovatele. Napětí mezi Sibiří a evropskou částí Ruska se natolik stupňuje, že se Moskva začne ohlížet po nových ropných nalezištích v jižním Atlantiku: na Falklandských ostrovech. Během tajného vyjednávání přesvědčí Argentinu, aby ostrovy znovu napadla. Výměnou za práva těžit ropu potopí ruská útočná ponorka Zmije 157 britskou letadlovou loď. Argentinci mají volné ruce k nárokům na „Malvíny“. Spojené státy jsou tímto aktem mezinárodního pirátství pobouřeny a do akce zasahuje speciální jednotka válečného námořnictva SEAL pod velením legendárního velitele Ricka Huntera. Pro něj má mise i osobní rozměr. Jeho anglický švagr a příslušník speciálních sil SAS je uvězněn na Východních Falklandech, prchá před argentinskými pronásledovali a ztratil kontakt se svým velitelstvím.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Komando duchů