Obsah: Jan Grossman

Jan Grossman ; Díl 6. Post scriptum: doplňky, bibliografie, rejstříky    / Uspoř. Miloslav Klíma ... [a kol. ]; fot. na front. Jaroslav Krejčí      1. vyd    . - Praha: Pražská scéna, 2001  . - 270 s. ; 20 cm        ISBN 80-86102-14-9  : Kč∼159, 00

Šestá část souborného díla režiséra a překladatele Jana Grossmana.
Poslední část souborného vydání textů Jana Grossmana obsahuje doplňky, bibliografie a rejstříky. Jeho blízcí spolupracovníci zaznamenávají postřehy, které je napadly při čtení předchozích dílů. Kromě osobních vzpomínek uvádějí úvahy o Grossmanových divadelních inscenacích, interpretaci jednotlivých děl a v neposlední řadě i texty, jejichž autorem byl sám režisér. Tímto svazkem se uzavírá ediční projekt, který vznikal v rozmezí let 1996-2001, a zahrnuje veškeré dostupné materiály k odkazu Jana Grossmana.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz