Obsah: Nátlaková hra

Nejvyšší management letecké firmy rukojmím za půl miliardy dolarů… Od autora "obchodního thrilleru" Vražedný instinkt… Když se nejvyšší vedení letecké společnosti odebere na luxusní loveckou chatu, aby zde fyzickou i psychickou aktivitou posílilo týmovou spolupráci, nikdo netuší, jaká "bojová hra" je vlastně čeká. Místo zábavy a odpočinku najednou čelí brutální bandě ozbrojených násilníků, která vtrhne do jejich odlehlé rezidence vprostřed divočiny a začne je bez zábran terorizovat. Telefony nefungují, jediná cesta k civilizaci vede přes moře... Mladý inženýr Jake Landry je nejníže postaveným členem "smečky", a mnozí jím proto pohrdají. Ovšem jen do chvíle, kdy se ukáže, že jisté zkušenosti jsou cennější než nejdražší hodinky nebo členství ve snobských klubech. Jde ale o obyčejný únos spojený s vydíráním, nebo o něco daleko horšího? Joseph Finder je pokračovatelem tzv. profesního románu, který na světlo světa uvedl slavný Arthur Hailey.
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 17.04.2024