Obsah: Vrtochy hvězd

Dělat bodyguarda nikdy nepatřilo mezi nejoblíbenější činnosti manchesterské soukromé vyšetřovatelky Kate Branniganové. Někdo ale musí u firmy Branniganová a spol. platit účty a pokud se jako jediný výdělek nabízí nutnost sloužit jako chůva paranoidní hvězdě televizního seriálu, musí výřečná milovnice počítačů a úřednické kriminality potlačit svou hrdost a hodit na sebe něco elegantnějšího než soupravu na kickbox. Brzy nicméně skutečná dramata zastíní fiktivní zápletky scenáristů a vše vyvrcholí improvizovanou vraždou samozvané „věštkyně z hvězd“. Kate tak náhle má daleko více otázek než odpovědí. Aby toho nebylo málo, její hacker si našel virtuální lásku, doručovatel soudních obsílek končí každou chvíli ve vazbě a dosud spolehlivý Dennis má tu drzost, že se nechá obvinit z vraždy. Nikdo jí neřekl, že přijdou takové dny...
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 24.04.2024