Obsah: Pravidlo dvou minut

Bývalý bankovní lupič na stopě vraha svého syna… Od autora kriminálních thrillerů Anděl zkázy, L. A. rekviem, Rukojmí, Poslední detektiv, Zapomenutý muž. Max Holman vyznává pravidlo dvou minut: Vleť dovnitř, seber prachy a vypadni ven. Jenže i ty dvě minuty můžou být někdy životně důležité. Při jedné takové ilegální návštěvě banky Maxe opustí štěstí a je nucen strávit hezkých pár let života v chládku. Když se pak dostane na svobodu, rozhodne se k závažnému kroku. Chce se usmířit se synem, který - ta ironie osudu - je losangeleským policistou. Ačkoli žili v odcizení, Max je šokován zprávou, že jeho syn je mrtev. Někdo ho zastřelil. Aby odhalil pravdu o jeho smrti, pouští se bývalý lupič do pátrání. Pomáhá mu v něm ta nejnepravděpodobnější osoba na světě: bývalá agentka FBI, která jej před lety dostala za mříže. Nyní se však oba vydávají na cestu za pomstou a spravedlností...
Upravil: pan.Kchiu
Zdroj: Anotace z knihy