Obsah: Nebezpečná zóna

Bratři Will a Jeff a jejich kamarád Tom si vyjdou do svého oblíbeného baru Nebezpečná zóna, aby se pobavili u skleničky tak jako obvykle. Když si ale všimnou záhadně vyhlížející mladé ženy, jak v rohu osamoceně popíjí martini, není daleko k drsné sázce.
     Vsadí se o to, komu se nejdříve podaří pohlednou tmavovlasou dívku se smutnýma očima svést.
     Krasavec Jeff si je jistý, že to bude on, a ani mu nevadí, že sázce přihlíží jeho přítelkyně, barmanka Kristin. Výbušný a horkokrevný Tom by chtěl za každou cenu vyhrát, ale už teď se v něm vaří krev vzteky z vyhlídky na porážku. A Will, ten plachý student? Vsadil se jen z legrace. A přesto si krásná a křehká Suzy vybere jeho.
     Jenže není všechno tak, jak se zdá. I Suzy má svá tajemství, která ukrývá za zdmi přepychového domu na předměstí. Tři muže spojuje nejen přátelství, ale i rivalita, strach a chtíč... a nyní také jedna žena. Kam až se pro ni odváží zajít? ...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize