Obsah: Hotel

Co se může skrývat za zdmi luxusního neworleánského hotelu? Na první pohled nic zajímavého, ale pod drobnohledem zkušeného autora bude čtenář překvapen, jaká velká i malá dramata se zde odehrávají. Proč je najednou vévodkyně z Croydonu tak nezvykle nervózní a hysterická? Kam se poděl hlavní hotelový detektiv Ogilvie? Přijíždí majitel celosvětové sítě americky vedených hotelů O´Keefe se svou novou milenkou jen na přátelskou návštěvu, nebo něco chystá? A co můžeme očekávat od nenápadného mužíčka jménem Albert Wells, kterého v hotelovém "pokoji pro smích" postihl astmatický záchvat? Stejně atraktivní je ale také popis zákulisí každodenního chodu konzervativně vedeného hotelu od jeho majitele Warrena Trenta až po černošského spalovače hotelových odpadků.
Zdroj: Anotace z knihy Hotel
Dnes je 18.04.2024