Obsah: Wunderland

Volné pokračování díla „Wunderland-Mimozemské technologie Třetí říše“ prezentuje neobyčejnou kapitolu poválečných let, která se váže k jednomu z největších tajemství Třetí říše. Dozvíte se o tajných výzkumných základnách nacistických vědců, které byly obsazeny Rudou armádou a později využity k početným provokacím proti skandinávským státům. Politické alibi měl Sovětům zabezpečit především fakt, že nástrojem zastrašování vlád Norska a Dánska nebyl jejich vlastní arzenál, ale nacistické supertajné zbraně. V knize jsou obsaženy jak početné zprávy očitých svědků, tak i donedávna utajované dokumenty rozvědky, vypovídající o převzetí futuristických plánů nacistických vědců Stalinovými agenty. Pátrání po záhadné strategické zbrani, která měla v Hitlerových představách způsobit zásadní obrat ve válce, nás povede z podzemních továren Protektorátu Čechy a Morava přes tajné laboratoře SS ve Slezsku, raketové základny u Baltského moře až k severským fjordům Skandinávie.
Vytvořil: jesen.cz
Zdroj: aospublishing.cz