Obsah: Slepičí trus pro duši

Nedávno si jednoduché povídky Slepičí polévky pro duši překvapivě získaly miliony čtenářů. Našli se však i tací, kteří poslouchali chvály nadšených "hltačů polévky" se shovívavým úšklebkem. Možná i vy jste si s laskavým humorem utahovali ze zanícení těchto nadšenců.
    Patříte mezi lidi, kteří mají dobrý pocit, když se jinému přihodí něco zlého? Myslíte si o sobě, že jste egoističtí a bezmocní, když si přečtete knihy, jak si navzájem pomoci? Gratulujeme, jste jedním z nás. Vítejte v nejvzdálenějším koutku reality - v první sbírce příběhů, jež "zatvrdí vaše srdce a schladí vašeho ducha".
     Vynikající parodie Davida Fishera na Slepičí polévku pro duši, plná jiskřivého humoru,  je skutečnou lahůdkou pro milovníky duchaplné zábavy.

Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize