Obsah: Léčení s vílami

Pohádka ze skutečného života
Když Doreen oslovila skupina mocných víl, proměnil se její život v kouzelný příběh plny léčivých poselství a lásky. Léčení s vílami je její osobní zpovědí o tom, jak jí víly pomáhaly zvládnout rozchod  a připravit se na duchovně založený vztah.
V této inspirující knize se dozvíte, jak víly dovedly Doreen k jejímu životnímu partnerovi, a poznáte neuvěřitelné možnosti materializace. Podělí se s Vámi o vše, co jí víly, delfíni, mořské panny a další bytosti z elementální říše naučili o duchovní a romantické lásce, o přírodě, budoucnosti naší planety a mnohém dalším. Uvidíte, že i Vám mohou víly pomoci přitahovat a konat zázraky a dozvíte se, jak spolupracovat s těmito magickými bytostmi na uzdravení všech oblastí svého života.
Vytvořil: Mady
Upravil: Mady